Karmen Kurumsal, kaliteli hesaplı sağlıklı yemek.


BİZ KİMİZ

Karmen Catering & Organizasyon, sektörde uzun yıllar üretim tecrübesi olan Gıda Mühendisi E. Tuğba KOŞKA tarafından 2016 yılında kurulmuştur. Günümüzde yetersiz denetim, kayıt dışı üretim ve kısa ömürlü yemek firmalarının artması nedeniyle, yaşam için en önemli faktörlerden biri olan beslenme konusunda güvenilebilir firmalar bulmak oldukça zorlaşmıştır. Karmen Catering & Organizasyon en güvenli mutfakları ihtiyacınız doğrultusunda hizmetinize sunmakla kalmayıp sürekli denetim, kontrol ve raporlama hizmetleri sunarak sizlere catering ve organizasyon ihtiyaçlarınız konusunda yardımcı olmaktadır. Karmen Catering & Organizasyon’un profesyonel ve deneyimli ekibi sayesinde her türlü toplantı, kongre, düğün, nişan, kurumsal toplantılar, fuarlar, seminerler ve organizasyonlar’ı size en kusursuz şekilde sunmaktadır.


MİSYONUMUZ

güvenli, kaliteli ve sağlıklı yemekleri en uygun fiyatlarla sunmak, sağladığı hizmetlerle müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firma olmak.


VİZYONUMUZ

kaliteden ödün vermeyen, müşteri memnuniyeti’nin öncelikli olduğu ve geniş dağıtım ağı sayesinde tüm ülkede hizmet verebilen, yeniliklere ve inovasyona önem veren bir firma olmak.

SİZE NELER KATABİLİRİZ?

Latest Tweets

İletişim

Bizi Takip Edin