Karmen Kurumsal, denetim kontrol raporlama


KALİTE YÖNETİMİ

Aynı kalitede hizmeti sağlamak için, sürekli denetim ve raporlamalarla memnuniyetinizi en üst seviyede tutuyoruz. Kalite yönetim sistemimiz sayesinde sizlere verdiğimiz hizmetin standartlarını korumak, gelen geri beslemeler sayesinde her geçen gün daha da iyi hale getirmek Karmenumuzdur.

- Düzenli tedarik kontrolleri

- Düzenli mutfak denetimleri

- Düzenli raporlamalar

- Anketler ve geri bildirimler

- Personel eğitimleri


DENETİM VE RAPORLAMA

Karmen Catering & Organizasyon olarak farkımız sizin adınıza üretimin her aşamasında bulunmak ve denetlemek. Kullanılan ürünlerin tedarikleri, son kullanma tarihleri, hazırlanış şekilleri her aşamada denetlenir ve belli aralıklarla sizlere raporlanır. Böylece kalite ve güvenlik ile ilgili tereddütleriniz olmadan güvenle yemeğinizi tüketebilirsiniz.

Organizasyonlarda, ekibimiz sizinle ön görüşmeler gerçekleştirerek taleplerinizi dinler ve talepleriniz doğrultusunda sizin için bir sunum hazırlayıp verilecek olan hizmet hakkında bilgilendirme sağlanır. Organizasyon öncesinde ve sırasında sürekli denetimler gerçekleştirerek kötü süprizlerin önüne geçilir. Böylece beklentileirniz tam anlamıyla karşılanır ve organizasyon günü sürprizlerle karşılaşmazsınız.


ANKETLER

Her altı ayda bir ya da sizin talep ettiğinizde, ekibimiz şirketinize gelerek anket düzenler. Böylece hem memnuniyetinizi ölçülmüş olur, hem de talepleriniz alınarak hizmette iyileştirme yapılır. Anket sonucuna göre, müdahaleler yapılır ve gerekli ise mutfak değişikliği gerçekleştirilir. Böylece siz vakit ve enerji harcamadan biz, mutfak değişikliğini gerçekleştirmiş oluruz.